طراحی سایت

لذت داشتن یک سایت خود، شاید دغدغه خیلی از مدیران و اشخاص باشد. اینکه چه وب سایتی؟ با چه امکاناتی خواهم داشت ؟ و از همه مهم تر هزینه و زمان آن چقدر برای مجموعه من تمام خواهد شد ؟

در پاسخ این گونه سوالات، طراحی سایت شایگان طبق برنامه ریزی خاص به این سوالات پاسخ ارائه می دهد.

در صورتی که برای مجموعه کسب و کار هنوز دارای وب سایت نمی باشید :

شایگان گزینه ای قابل انتخاب برای طراحی سایت برای مجموعه شما می باشد. مجموعه شما می تواند یک شرکت کوچک خصوصی و یا یک کارخانه بزرگ و عظیم با گستردگی خدمات و محصولات می باشد. هیچ تفاوتی در بحث طراحی سایت از سوی شایگان وجود ندارد و ما با دارا بودن افراد متخصص در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت می توانیم یک سایت کاملا تجاری را برای شما طراحی نماییم.

مشاورین شایگان : در ابتدا، مشاورین شایگان در امر طراحی سایت، به سوالات و نیازهای شما برای داشتن یک وب سایت خوب کمک می کنند و با ارائه پیشنهادات فنی و تجربی به شما باعث حل آن سوال و یا ایده شما خواهند شد.

ارائه الگو و ایده خاص : شایگان در طول انجام طراحی سایت برای مجموعه شما، از الگوها و ایده ها بسیار کمک خواهد گرفت و به شما جهت متفاوت بودن سایت شما ارائه خواهد نمود. حال ممکن است این ایده ها تجاری و یا امکاناتی باشد.

طراحی یک سایت کامل : ما در امر طراحی سایت بسیار بر این نکته تاکید داریم که یک وب سایت از نظر رعایت اصول بازاریابی اینترنتی حتما باید کامل باشد. منظور از کامل بودن سایت تنها بخش طراحی سایت آن نمی باشد بلکه بخش محتوای داخلی آن بسیار مهم است به خصوص برای سئو.

رعایت استانداردها و اصول طراحی وب : یکی از مهم ترین المان های برتری در رتبه گوگل، طراحی سایت کامل با رعایت استانداردهای طراحی یک سایت! که در صورت رعایت نشدن این مورد به هیچ عنوان قرار گرفتن سایت در صفحه نخست گوگل امکان پذیر نمی باشد.

شایگان آغازی تازه است نه برای پایان آن : ما بسیار مفتخریم که ما با مجموعه شرکت شما تعامل همکاری پیدا می کنیم. این اولین سخن مجموعه طراحی سایت شایگان می باشد. شما پس از عقد قرارداد وارد یک تعامل تجاری خاص می شوید که برای پیشبرد کسب و کار شما بسیار موثر خواهد بود.

اعتماد با شایگان : یکی از شعارهای در عمل طراحی سایت شایگان سخن اعتماد است. به لطف خداوند متعال تا کنون توانسته ایم اعتماد کلیه مشتریان را با عمل در کار خود جلب نماییم و منرله اولیه آغاز کار با شایگان اعتماد طرفین می باشد.

ارائه برگه گارانتی وب : طراحی سایت شایگان، جهت جلب اعتماد مشتری و تضمین کیفیت و کار پشتیبانی خود به کلیه مشتریان خود جهت قرارداد به صورت انحصاری برگه گارانتی وب ارائه می دهد. که بیانگر تضمین تحویل به موقع طراحی سایت و پشتیبانی فنی آن تا 360 روز یک سال می باشد.

حال می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و برقراری ارتباط با مشاورین شایگان با شماره 66383068-021 تماس حاصل فرمایید.

 

JoomShaper