طراحی سایت سازمانی

سازمان ها و ارگان ها از گذشته تا کنون، نقش بسیار مهمی را در روند سیستم اداری بودن کارها و حل و فصل پرونده ها را بر عهده دارند. در کشورمان ایران از گذشته تا کنون سازمان ها و ارگان های زیادی شکل گرفته اند و هریک خدماتی را ارائه می دهند.

با افزایش جمعیت و بومی شدن اینترنت، اکثر ارگان های دولتی و سازمان های بزرگ، رو به دنیای اینترنت آورده اند و بسیاری از خدمات خود را در باب دولت الکترونیک و خدمات الکترونیک به عموم ارائه می دهند.

حال دیگر امروزه، بسیاری از خدمات مانند بانکداری اینترنتی، پرداخت قبوض، ثبت نام اینترنتی دانشگاه ها و مشاهده نمرات، مشاهده پرونده های کارمندان دولت و سایر از این قبیل موارد بیانگر این نوع پیشرفت سازمان ها و ارگان ها می باشد .

سازمان خود را با داشتن یک سایت بهینه کنید:

اگر شما دارای یک مجموعه سازمان بزرگ و یا کوچک هستید، برای حل بسیاری از مشکلات و کاهش نسبی بسیاری از مبالغ و هزینه ها، نیاز به داشتن یک سایت کاملا انحصاری برای سازمان و یا ارگان شخصی خود می باشید، تا یک سری از موارد خدماتی خود را به مشترکان و افراد مراجعه کننده از طریق سایت به آنها ارائه دهید.

سازمان های بیمه، بانک ها، استانداردی ها، شهرداری ها و شورها و همچنین شرکت های بزرگ سازمانی الزام به داشتن یک وب سایت کامل برای مجموعه خود می باشند.

 

 

مزایای داشتن یک  طراحی سایت برای سازمان خود :

ارائه بسیاری از خدمات سازمان به صورت الکترونیکی

کاهش نسبی هزینه ها و مبالغ نسبت به هزینه های خدمات سنتی

معرفی خدمات سازمان جهت حمایت از خدمات الکترونیک در سطح اینترنت

کاهش هزینه های نیروی انسانی مضاعف

افزایش فروش و کسب و درآمد از طریق سایت در صورت امکان

برتری نسبت به سایر سازمان ها و ارگان های همکار

 

حال برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره برای داشتن سایت برای سازمان خود با ما تماس بگیرید : 66383068-021

 

JoomShaper