بهینه سازی سایت SEO

بهینه سازی سایت یا همان سئو، مهمترین گام بعدی شما پس از مرحله طراحی سایت کامل برای مجموعه شما می باشد. بهینه سازی سایت لازمه داشتن یک سایت کامل و بدون نقص فنی از نظر گوگل بر روی رعایت استانداردهای طراحی سایت می باشد. این بدین معنا می باشد که برای مثال سایت مجموعه شما از نظر محتوا ناقص است به هیچ عنوان در صفحه نخست گوگل جا نخواهید گرفت. این تنها یکی از فاکتورهای مهم بهینه سازی سایت می باشد.

مزایای داشتن یک سایت بهینه شده برای گوگل :

بیش از 85% کاربران، برای جستجو محصولی و یا خدماتی به موتور جستجوگر گوگل مراجعه می کنند. و طبق گزارشات موجود از سایت های مختلف بیش از 70% کاربران در همان صفحه نخست گوگل به وب سایت مورد نظر خود مراجعه کرده و به آن محصول دست پیدا میکنند. حال اگر وب سایت مجموعه شما، براساس کلمات کلیدی مرتبط محصول شما در صفحه نخست گوگل قرار بگیرد، آن کاربر به داخل وب سایت شما مراجعه نموده و با شما تماس خواهد گرفت.

افزایش مشتری » به این نکته توجه داشته باشدی که تنها داشتن وب سایت ملاک نمی باشد. بحث بهینه سازی سایت و اول بودن در رتبه گوگل بسیار مهم تر است حال در صورتی که در صفحه نخست گوگل قرار داشته باشید، با توجه به افزایش بازدید سایت مجموعه با افزایش مشتری رو به رو خواهید بود.

اعتماد و اطمنیان مشتری و گوگل از سایت شما » بی شک بسیاری از کاربران، پس از جستجو و با یافتن وب سایت شما به صورت مکرر در صفحه نخست گوگل، گوگل به آن این اعتماد را می دهد که وب سایت شما یک وب سایت قابل اطمنیان و قوی در زمینه کاری خود می باشد. در نتیجه طی جستجو به سایت شما و خرید و یا تماس با شرکت شما تبدیل به مشتری می شوند.

برندسازی اینترنتی و بازاریابی اینترنتی » بهینه سازی سایت یکی از شیوه های مرسوم در ساخت برند و شناساندن  یک برند در فضای اینترنتی می باشد.در واقع یکی از روش های بازاریابی اینترنتی می تواند بهینه سازی سایت نیز باشد. زمانی که وب سایت شرکت شما در صفحه نخست گوگل قرار میگیرد در معرض دید هزاران بازدیدکننده مختلف و غیر تکراری  قرار می گیرد. و روزانه این نمایش برای برند شما تکرار می شود.

کاهش نسبی هزینه های سایر آگهی ها سنتی و یا بی صرفه » طی گزارشات و آمارهای ارائه شده از مشتریان و یا سایت های رتبه اولی در گوگل، شما پس از بهینه سازی سایت، به یک میزان بازدید نسبی و ثابت در روز از گوگل دست خواهید یافت که دیگر نیازی به تمدید و یا پرداخت مبالغ خاص نمی باشید، حتی در بسیاری از هزینه های مختلف برای آگهی آنها را کاهش خواهید داد. زیرا این سرمایه گذاری بسیار هدفمند می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره سئو با کارشناسان شایگان در تماس باشید : 66383068-021

 

JoomShaper