√ثبت شرکت ملاصدرا به جمع مشتریان شایگان پیوست.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت موسسه ثبت ملاصدرا به شایگان واگذار شد.ثبت شرکت ملاصدرا

شایگان مجری طراحی سایت شرکت ثبت ملاصدرا گردید تا با رعایت آخرین تکنولوژی های طراحی سایت ، وب سایت این موسسه را بر اساس کلمات کلیدی مرتبط بر صفحه نخست گوگل برساند.

موسسه بین المللی حقوقی ثبتی ملاصدرا
با کار گروه مختلف تخصصی و همکاری وکلای پایه یک دادگستری ، قضات بارنشسته،کارشناسان حسابداری و امور مالیاتی و ممیزهای بازنشسته دارائی،کارشناسان امور تبلیغاتی وIT . کادر فنی و مهندسی با سی سال تجربه مدیریت در امور اجرائی خدمات اداری ثبتی حقیقی بازرگانی در دوازده کشور و پنج قاره جهان و تمام مراکز استانی کشور عزیزمان ما را قادر ساخته درکوتاهترین زمان بتوانیم خدمات خود را ارائه نماییم.
سامانه اینترنتی موسسه ضمن اطلاع رسانی کامل و جامع شما را قادر ساخته بدون مراجعه حضوری خدمات مورد نیاز خود را دریافت و مستقیم اقدام به عقد قرارداد نمائید. موسسه کاملترین سیستم های رایانه ای IP Phone متصل به CRM Service و Video confrence می باشد که مارا قادر ساخته در کوتاه ترین زمان اطلاعات لازم را از روند کار به اطلاع شما برسانیم یا گزارشات ارسال نمائیم. تنها موسسه بین المللی خدمات حقوقی و ثبتی میباشد که در کوناه ترین زمان گواهی ISO در رضایت مشتریان را دریافت نموده.
 
خدمات ثبت شرکتها
ثبت اتحادیه، سندیکا،انجمنهای صنفی وکانون وتنظیم صورت جلسات مجامع
ثبت انواع شرکتهای داخلی وبین المللی بامسُولیت محدود،سهامی خاص ،موسسات ،وشرکتهای تعاونی وثبت نمایندگی
ثبت شرکت پیمانکاری با مجوزهای خاص تا رتبه بندی و تمدید رتبهوارتقاء رتبه آنها واخذ گواهیپیمانکاری درتمام رشته های مهندسی(رتبه های یک،دو و سه)
ثبت شرکت انفورماتیکی با مجوزهای خاص تا رتبه بندی و تمدید رتبه وارتقاء رتبه آنها در رشته های انفورماتیک واخذ گواهی صلاحیت شورای عالی انفورماتیک(رتبه های یک،دو و سه)
ثبت شرکت دانش بنیان با پانزده سال معافیت مالیاتی گمرکی وبیمه وتسهیلات ویژه وام بانکی کم بهره

24 اسفند ماه 1392

JoomShaper