راه حل هایی برای کاهش هزینه ها در گوگل

راه حل هایی برای کاهش هزینه ها در گوگل

 

سوالی که برای اکثر مشتریان تبلیغات گوگل پیش می آید این است که چه راهکارهایی وجود دارد تا هزینه های هربار کلیک کاهش پیدا کند.

اگر شما مایل هستید هزینه های هربار کلیک خود را کم کنید با چند روش می توانید:

√ ابتدا آنالیز کنید کدام کلمات کلیدی بیشترین حجم کلیک را به خود اختصاص داده است و آیا این کلمات برای شما مفید بوده اند؟ اگر احساس می کنبد هزینه زیادی را برای این کلمات پرداخت می کنید می توانید آنها را حذف کرده یا از تعاریف دیگری که در سیستم ادوردز آمده است استفاده نمایید . بنابراین تعریف کلمه کلیدی را به صورت phrase یا exact مشخص کنید.

√ کلمات زائد را حذف نمایید. در سیستم آمارگیر گوگل ادوردز ببینید کدام کلمات نه جستجوی نه کلیک بالایی داشتند و آنها زا از لیست کلمات کلیدی خود حذف نمایید.

√ در انتخاب کلمات کلیدی دقت نمایید. سعی کنید کلماتی را انتخاب کنید که مربوط به فعالیت کسب و کار شما باشد و دقیقا مخاطبان را به سمت وب سایت شما هدایت می کند.

√ در طراحی سایت خود دقت کنید. کلیدی که انتخاب می کنید را در وب سایت خود بگذارید. سعی کنید برای هر کدام از آنها صفحات جداگانه داشته باشید و متن هایی برای آنها داشته باشید که منحصر به فرد باشند یعنی از وب سایت های دیگری کپی نکنید وگرنه ار اساس الگوریتم های جدید گوگل مانند گوگل پنگوئن، گوگل پاندا از صفحات ارگانیک سرچ گوگل به بیرون رانده خواهید شد.

√ رتبه برای شما مطرح نباشد. در تبلیغات گوگل که دو یا سه رقیب وجود دارد خیلی رنکینگ برای شما مهم نباشد چون هزینه های شما را به شدت افزایش می دهد و البته سیستم گوگل ادوردز بر طبق تجربه چندین ساله نوین مارکتینگ خیلی دقیق نیست.

√ از ابزارهایی مانند گوگل وبمستر و گوگل آنالاتیک برای بهبود وضعیت وب سایت خود استفاده نمایید.

لازم به ذکر است که رعایت موارد بالا در سئو و بهینه سازی سایت شما نیز کمک خواهد کرد

JoomShaper