کلمات کلیدی در سئو در بازاریابی اینترنتی

موتورهای جستجو برای افزایش رتبه سایت به کلمات کلیدی بسیار اهمیت می دهند و می توان گفت آنها با عبارات و کلمات کلیدی است که صفحات وب سایت شما را پیدا و در صدر نتایج جستجو قرار می دهند.

بنابراین بسیار مهم است که بدانیم این کلمات کلیدی را در کجا و به چه صورت قرار دهیم تا بتوانیم به بهینه سازی وب سایت خود کمک کنیم.

کلمات کلیدی در سئو

کلمات کلیدی در سئو

 

 

کلمات کلیدی در سئو

 

 

√ اسم دامین:
با گذاشتن کلمات کلیدی در دامین می توانید به طور فزاینده ای روی رنکینگ سایت تاثیر بگذارید.پس برای شروع 

 

کار آنالیز کنید در چه تجارتی مشغول به فعالیت هستید و آن کلمه کلیدی را در دامین خود بگذارید. به عنوان مثال برای خود شرکت ما، یکی از مهمترین سرفصل های کاری ما بازاریابی بود بنابراین ما marketing را در دامین خود جای دادیم.

بهترین پسوندهای دامین برای سئو .com و .org و .net می باشد.

√ URL
به غیر از دامین، شما بهتر است کلمات کلیدی صفحات وب را در URL همان صفحه بکار ببرید. به عنوان مثال اگر صفحه ای در مورد فروش لپ تاپ ایجاد کرده اید انتخاب نام laptop-sale بهترین گزینه برای URL می باشد.

√ Heading Tags
Heading Tags برای جدا کردن صفحات وب سایت بکار می روند. پس سعی کنید در تیترهای صفحات خود از کلمات کلیدی همان صفحه استفاده نمایید.

√ Body Content
آشکار است که شما باید کلمات کلیدی خود را در محتوای وب سایت قرار دهید. بهترین ایده برای گذاشتن عبارات کلیدی حداقل 2 بار در هر صفحه می باشد اما دقت کنید خیلی بکار نبرید. هنگامیکه که عبارات کلیدی را به طور مرتب و به صورت تکراری بکار می برید به طور حتم آن صفحه اسپم خواهد شد.

 

 

 

JoomShaper